Privačių asmenų draudimas

5000+
Lojalių ir patenkintų klientų.

Vidutiniškai per metus į autoįvykius, kurie baigiasi sveikatos sutrikdymu, pakliūva daugiau nei trys tūkstančiai vairuotojų, kyla virš dešimties tūkstančių gaisrų, sunaikinančių turtą. Šie ir kiti nelaimingi įvykiai turi neigiamos įtakos Jums ir Jūsų šeimos gerovei. LEGATOR draudimo brokeriai padės Jums jaustis saugiai ir iš draudimo sutarčių gauti realią naudą. Savo klientams garantuojame asmeninį požiūrį, kad padėtume suprasti ir suvaldyti Juos supančias rizikas, ir siūlome ekonomiškai geriausius sprendimus. Nutikus draudžiamajam įvykiui, mes pasirūpinsime, kad draudimo išmoka Jus pasiektų sklandžiai ir operatyviai. LEGATOR rūpi Jūsų gerovė, todėl visada esame pasirengę atstovauti Jūsų interesus!

Net ir patyrusiems vairuotojams nutinka avarinių situacijų. Su „Legator“ KASKO draudimu galite būti ramūs – Jūsų automobiliui padaryti nuostoliai bus atlyginti, nepriklausomai nuo to, kas yra įvykio kaltininkas: Jūs ar kitas asmuo. Apsidraudus KASKO, taip pat bus atlyginti nuostoliai, patirti dėl transporto priemonės ar jos dalių vagystės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos, stichinių nelaimių, gaisro bei kitų sugadinimų ar sunaikinimų.

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas apdraudžia ne pačią transporto priemonę, bet vairuotojo civilinę atsakomybę prieš kitus asmenis ir jų turtą. Šiuo draudimu privalo būti apdraustos visos Lietuvoje registruotos ir keliais važinėjančios transporto priemonės. Pasitikrinkite kainą, nes Legator teikia konkurencingus pasiūlymus!

Gyventojų turto draudimas padės padengti finansinius nuostolius, patirtus dėl netikėtai Jūsų turtui nutikusių įvykių. Galite apdrausti tiek kilnojamąjį, tiek ir nekilnojamąjį turtą.
Draudimo pasiūlymai skiriasi ne tik draudžiamųjų įvykių apimtimi, bet ir atskiroms turto grupėms taikomais išmokų limitais. Pasikonsultuokite su LEGATOR draudimo brokeriu ir mes padėsime pasirinkti Jums labiausiai tinkantį draudimo sprendimą.

Nelaimingi atsitikimai tokie kaip kelių eismo įvykiai, įvairios traumos paslydus, nukritus, sporto traumos ar kritinės ligos visada nutinka pačiu netikėčiausiu metu ir sukelia ne tik fizinį skausmą, bet dažnai ir finansines problemas. LEGATOR draudimo ekspertai padės Jums pasirinkti tinkamą apsaugos variantą bei pasiūlys sprendimus mėgstantiems padidintos rizikos laisvalaikį.

Kelionių draudimas padės Jums išsisukti nuo neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje: jei prireiktų medicininės pagalbos, netektumėte bagažo, piniginės ar įvyktų kiti nutikimai. Dėl rimtų priežasčių pavėlavote išvykti? Kelionių draudimas atlygins net ir tokius nuostolius. Susisiekite ir mes padėsime Jums išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje!

Susisiekti