Žemės ūkio draudimas

150+
Ūkininkams padedame
tinkamai apsidrausti ir saugiai vykdyti savo veiklą.

Žemės ūkio sektorius strateginiu ir socialiniu požiūriu yra svarbi Lietuvos ekonomikos dalis, todėl jai skiriamas ypatingas dėmesys. Mes savo klientams siūlome žemės ūkio draudimą, kuris atitinka aukščiausius kokybės standartus. Draudžiame žemės ūkyje naudojamą specializuotą techniką, siūlome privalomuosius, savanoriškus ar papildomus draudimo paketus, kurie apsaugos Jūsų turtą ir derlių nuo įvairių draudiminių įvykių. Nutikus draudiminiam įvykiui, įsipareigojame atstovauti Jūsų interesus, kol bus išmokėta draudimo išmoka ir atlyginti patirti nuostoliai. LEGATOR – tai ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, kuriais galite pasitikėti.

Pasėliai draudžiami nuo 5 rizikos veiksnių: neigiamų žiemojimo pasekmių (iššalimo, išmirkimo, suplėkimo), krušos, audros, liūties, pavasarinių šalnų. Draudimo įmoka priklauso nuo pasirinktų draudimo variantų, rizikos, auginamos kultūros, taikomos agrotechnikos ir siekia vidutiniškai 6–8 proc. pajamų.

Technikos draudimu siūlome apsidrausti žemės ūkio techniką bei kitas kelių transporto priemones, naudojamas žemės ūkyje. Draudimo bendrovės siūlo privalomuosius, savanoriškus ar papildomus draudimo variantus, kurių pagalba būsite apsaugoti nuo įvairių draudiminių įvykių. Draudimo paslauga yra skirta privatiems ir verslo klientams, kurie savaeigę techniką naudoja tiek savo asmeninėms reikmėms, tiek ūkinei komercinei veiklai vykdyti.

Pastatų draudimu galite apdrausti ne tik savo būsto sienas, lubas, bet ir pagalbinius pastatus, stacionarius kiemo statinius bei kitus objektus. Pastatų draudimas Jums atlygins žalą, kurią sukėlė gamtinės jėgos, ugnis, vanduo ar tretieji asmenys. Nepamirškite, kad perkant pastatų draudimą ne visada verta rinktis mažiausią kainą, todėl sprendimą rekomenduojame priimti tik palyginus skirtingų draudimo bendrovių sąlygas arba pasitarus su mūsų brokeriais.

Padedame apdrausti ūkinius gyvūnus. Galvijų draudimas Jums kompensuos nuostolius ne tik gyvūnams susirgus, patyrus traumą, bet ir tuo atveju, jei ūkį nuniokotų gaisras ar stichinė nelaimė, žalos pridarytų kiti asmenys. Atsitikus nelaimei bus apmokėtos ir gyvūnų utilizavimo išlaidos.

Susisiekti