UADBB „Legator“ brokerių darbas ir energija yra skirti tam, kad draudimas būtų kliento naudai.

LEGATOR yra profesionali ir patikima draudimo brokerių bendrovė, vertinanti nuolatinį bendradarbiavimą ir abipusį pasitikėjimą. Dirbame jau 20 metų, todėl puikiai suprantame savo klientų norus ir lūkesčius. Atsižvelgdami į juos galime pasiūlyti šiandieninius poreikius ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančias draudimo paslaugas ir rizikos valdymo sprendimus verslo bei privatiems klientams.

Mumis pasitiki, nes esame kitokie.

Nuo 1997 metų, kai LEGATOR gavo leidimą brokerio veiklai, intensyviai dirbome su verslu ir supratome, kad turime būti kitokie nei kiti brokeriai. Mes tikime, kad kai kalbama apie Jūsų brangiausio turto apsaugą, kiekvieno poreikiai yra skirtingi. Ilgametė patirtis draudimo versle leidžia pasiūlyti individualius draudimo sprendimus ir pasirūpinti, kad nutikus įvykiui, sklandus pretenzijų ir žalų valdymas būtų svarbiausias aspektas vertinant mūsų bendrovę.

Stipri komanda.

Mūsų kompanijos sėkmės pamatas – lojalūs bei kompetetingi darbuotojai. Šiuo metu įmonėje darbuojasi per 45 įvairių sričių specialistų, todėl visais su draudimu susijusiais klausimais būsite konsultuojami savo srities profesionalų.

Puikūs santykiai su partneriais.

Tvirti santykiai su pagrindiniais draudikais ir specializuotais paslaugų teikėjais reiškia, kad galime suteikti Jums ženkliai geresnes draudimo sąlygas ir aukštesnį paslaugų lygį už konkurencingą kainą. Specializuojamės ne gyvybės draudimo srityje ir tarpininkaujame parduodant visų Lietuvoje ir užsienyje veikiančių ne gyvybės draudimo kompanijų produktus.