Prevenciniai mokymai įmonėms

Pagal atskiras programas ir individualius užsakymus organizuojame mokymus ir vedame seminarus įmonių vadovams, vadybininkams bei transporto priemonių vairuotojams. Pagrindinis mokymų tikslas yra padėti įmonėms sureguliuoti savo žalų dažnį vadovaujantis mūsų specialistų sukurta nuostolių valdymo ir prevencijos sistema bei efektyviai valdyti rizikas, tokiu būdu mažinant Jūsų įmonės nuostolingumo rodiklius bei užtikrinant drausmingos, patrauklios kompanijos įvaizdį prieš draudikus. Paslaugos yra teikiamos įvairaus dydžio transporto, gamybos įmonėms, kurios vykdo tarptautinius ir vietinius keleivių ar krovinių pervežimus.

LEGATOR žalų reguliavimo skyrius įmonėje veikia jau daugiau nei 15 metų. Mūsų specialistai ne tik operatyviai ir profesionaliai sprendžia klientų draudiminius klausimus, bet ir gilinasi į transporto kompanijų žalingumo priežasčių identifikavimą ir prevencijos priemonių įdiegimą. Ilgametės veiklos dėka sukauptos žinios padės Jūsų įmonei sutaupyti lėšų, efektyviau kontroliuojant nuostolius, bei supažindins darbuotojus ir vadovybę su galimais padarinių sprendimo būdais.

Susisiekti

Mūsų įmonės rengiami prevenciniai mokymai Jums padės:

  • Nuodugniai išanalizuoti nuostolingus maršrutus ir atlikti priežastinę analizę.
  • Pasiruošti veiksmų planą autoįvykio atveju.
  • Įsivesti prevencines priemones, kurios padės kontroliuoti įmonės darbuotojus.
  • Suformuoti autoįvykių mažinimo politiką.
  • Atlikti teorinį vairuotojų testavimą, teikti konsultacijas aktualiais klausimais.

Mes sprendžiame klientų problemas nuo pat pradžių, stengdamiesi užkirsti joms kelią. Kilus klausimams ar norint užsiregistruoti mokymams, prašome susisiekti su mūsų kolektyvu dėl išsamesnės informacijos.

Susisiekti